Suomi
Viro
Ruotsi
Saksa
Sveitsi
HAE
huomenna
x
Sellosali
x
Heavy / Metal / Hard rock
x
Maustetytöt
x
Valitse genre
Folk / World
Reggae
Pop / Rock
Jazz
Techno / Electronic / Club
Klassinen
Soul / Funk / Disco
Country
Heavy / Metal / Hard rock
Punk / Hardcore
Hip hop / Rap
Iskelmä
Blues
Lastenmusiikki
Hae kaupunkia tai keikkapaikkaa
Suosituimmat kaupungit
Helsinki
Tampere
Oulu
Turku
Kuopio
Jyväskylä
Lahti
Joensuu
Seinäjoki
Mikkeli
Pori
Vantaa
Kouvola
Espoo
Hämeenlinna
Suosituimmat keikkapaikat
Toppila Klubi, Oulu
Nirvana Bar, Turku
Vastavirta-klubi, Tampere
Kantakrouvi, Oulu
Tavara-asema, Tampere
G Livelab Tampere, Tampere
Klubi, Tampere
Tavastia-klubi, Helsinki
Rytmikorjaamo, Seinäjoki
Pakkahuone, Tampere
Himos Areena, Jämsä
Kuusankoskitalo, Kuusankoski
Olympia, Tampere
On The Rocks, Helsinki
Kulttuuritehdas Korjaamo, Helsinki
Hae päivämäärällä
HAE
tänään
huomenna
viikonloppuna
Hae artistia
Suosituimmat artistit
Arppa
Saimaa
Erja Lyytinen
Peer Günt
Zero Nine
Business City
Vesterinen Yhtyeineen
A.W. Yrjänä
Lauri Tähkä
Haloo Helsinki
Pauli Hanhiniemi
Arttu Wiskari
Marjo Leinonen
Maustetytöt
Kuumaa
Keikat listalla
Keikat kartalla
0 keikkaa
Jaa
Maustetytöt
Genre
Pop / Rock
Maustetyttöjen keikat ja konserttitiedot kootusti yhdellä sivulla. Selaa Maustetyttöjen keikkakalenteria, löydä lippuja, kuuntele musiikkia ja katso videoita.
Sellosali
Osoite
Soittoniekanaukio 1 A
02600 Espoo
www
paikan kotisivut
Email
sellosali@espoo.fi
Sellosalin tapahtumat kootusti yhdellä sivulla. Selaa Sellosalin keikat, konsertit ja klubit - tutustu esiintyjiin ja löydä lippuja.
Haulla ei löytynyt yhtään tapahtumaa
Suosituimmat
18.04.
Michael Monroe, The Empire Strikes
Tavara-asema, Tampere
18.04.
Yona
Sellosali, Leppävaara, Espoo
18.04.
Fatboy (SWE), Stenari & Snake Oil Company
Klubi, Tampere
18.04.
Ellinoora
Porvoon Taidetehdas, Porvoo
18.04.
Marko Haavisto & Poutahaukat
G Livelab, Helsinki
Espoo
Nerdee
Children of Bodom
Arttu Wiskari
Tapiola Sinfonietta
Mr. Breathless
Espoo
20.04.
Räjäyttäjät, Kristiina
Kannusali, Espoon keskus, Espoo
10.05.
Kaarle Viikate & Netta Skog
Espoon Kulttuurikeskus, Tapiola, Espoo
18.04.
Nuorena: Tapiola Sinfonietta
Espoon Kulttuurikeskus, Tapiola, Espoo
19.04.
After Work 6: Tapiola Sinfonietta
Espoon Kulttuurikeskus, Tapiola, Espoo
20.04.
Juha Tapio
Espoon Kulttuurikeskus, Tapiola, Espoo