Como
Episodi
Inferno
Kake
Leffatykki
Meteli
Mikseri
Rumba
Rytmi
Soundi
Tilt
Suomi
Viro
Ruotsi
Saksa
Sveitsi
HAE
Aika
Baltic Princess
x
Techno / Electronic / Club
x
Melrose
x
Valitse genre
Folk / World
Reggae
Pop / Rock
Jazz
Techno / Electronic / Club
Klassinen
Soul / Funk / Disco
Country
Heavy / Metal / Hard rock
Punk / Hardcore
Hip hop / Rap
Iskelmä
Blues
Lastenmusiikki
Hae kaupunkia tai keikkapaikkaa
Suosituimmat kaupungit
Helsinki
Tampere
Oulu
Turku
Jyväskylä
Lahti
Kuopio
Joensuu
Pori
Espoo
Seinäjoki
Vantaa
Hämeenlinna
Savonlinna
Kotka
Suosituimmat keikkapaikat
Toppila Klubi, Oulu
G Livelab Tampere, Tampere
Vastavirta-klubi, Tampere
Wanha Työski, Hamina
Helsingin Jäähalli, Helsinki
Tavastia-klubi, Helsinki
Pakkahuone, Tampere
Tuulaaki
Kuudes Linja, Helsinki
Riutanharjun tanssilava, Riihimäki
Konepaja Biergarten, Helsinki
Nirvana Bar, Turku
Lutakko, Jyväskylä
Mukkulan tapahtumapuisto, Mukkula
Telakka, Tampere
Hae päivämäärällä
HAE
tänään
huomenna
viikonloppuna
Hae artistia
Suosituimmat artistit
Arppa
Haloo Helsinki
Peer Günt
Erja Lyytinen
Samuli Edelmann
Lauri Tähkä
Käärijä
Kaija Koo
Saimaa
Lyyti
Popeda
Arttu Wiskari
Teflon Brothers
Nylon Beat
Zero Nine
Keikat listalla
Keikat kartalla
0 keikkaa
Jaa
Haulla ei löytynyt yhtään tapahtumaa
Melrose
Genre
Pop / Rock
Melrosen keikat ja konserttitiedot kootusti yhdellä sivulla. Selaa Melrosen keikkakalenteria, löydä lippuja, kuuntele musiikkia ja katso videoita.
Baltic Princess
www
Paikan kotisivut
Baltic Princessin tapahtumat kootusti yhdellä sivulla. Selaa Baltic Princessin keikat, konsertit ja klubit - tutustu esiintyjiin ja löydä lippuja.
Suosittua nyt
19.06.
Sepi Kumpulainen Band, Sir Mr. Taf
On The Rocks, Kluuvi, Helsinki
19.06.
Taikakuu
Kuikan lava, Tikkakoski, Jyväskylä
19.06.
Rebekka Holi, Elsa Brotherus
Tavastia-klubi, Kamppi, Helsinki
19.06.
Bess
Allas, Katajanokka, Helsinki
18.06.
Ismo Alanko Yksin
Pirilänpuisto, Kempele
Turku
Tippa
Robin Packalen
Ritarikunta
Ressu Redford
F
Turku
12.07.
Metallivuori: Maj Karma, Mokoma, Bloodred Hourglass, Lost Society, Mors Subita, Warmen, Assemble The Chariots, Lähiöbotox, Awake Again, Bloodrednails, Shereign ym.
Uittamo, Turku
21.06.
Anneli Mattila & Recados
Uittamon lava, Uittamo, Turku
28.06.
Turun Viinijuhlat: Neljä Ruusua, Sara Siipola, Samuli Edelmann, Cyan Kicks, Miljoonasade, Uniklubi, Movetron, Jussu Pöyhönen, Waldo's People, Aste, Elias Gould, Sig ym.
Uittamo, Turku
04.07.
Ruisrock: PMMP, Stormzy (GBR), The Chainsmokers (USA), Louis Tomlinson (GBR), Trippie Redd (USA), Alok (BRA), Joker Out (SLO), Sexyy Red (USA), Yaeger (SWE), Don Toliver (USA), J Hus (GBR), Offset (USA), Ashnikko (USA), Bar Italia (GBR), Mø (DNK) ym.
Ruissalo, Turku
12.07.
Vauhti Kiihtyy Turku: Popeda, Battle Beast, Petri Nygård, Mikael Gabriel, Portion Boys, Erika Vikman, Neon 2, Yölintu, Jukka Poika, Pasi ja Anssi, Janne Hurme, Bat ja Ryyd, Klamydia ym.
Turun Messukeskus, Turku