Suomi
Viro
Ruotsi
Saksa
Sveitsi
HAE
Aika
Rytmikorjaamo
x
Genre
Gusse Rössi
x
Valitse genre
Folk / World
Reggae
Pop / Rock
Jazz
Techno / Electronic / Club
Klassinen
Soul / Funk / Disco
Country
Heavy / Metal / Hard rock
Punk / Hardcore
Hip hop / Rap
Iskelmä
Blues
Lastenmusiikki
Hae kaupunkia tai keikkapaikkaa
Suosituimmat kaupungit
Helsinki
Tampere
Oulu
Turku
Kuopio
Jyväskylä
Lahti
Seinäjoki
Joensuu
Mikkeli
Vantaa
Kouvola
Pori
Espoo
Hämeenlinna
Suosituimmat keikkapaikat
Kantakrouvi, Oulu
Toppila Klubi, Oulu
Rytmikorjaamo, Seinäjoki
Klubi, Tampere
G Livelab Tampere, Tampere
Kuusankoskitalo, Kuusankoski
John Scott's Ratina, Tampere
On The Rocks, Helsinki
Tavara-asema, Tampere
Pakkahuone, Tampere
Nirvana Bar, Turku
Kulttuuritehdas Korjaamo, Helsinki
Kerhola, Nokia
G Livelab, Helsinki
Helsingin Jäähalli, Helsinki
Hae päivämäärällä
HAE
tänään
huomenna
viikonloppuna
Hae artistia
Suosituimmat artistit
Arppa
Business City
Erja Lyytinen
Peer Günt
Zero Nine
Saimaa
Lasten hautausmaa
Haloo Helsinki
Eevil Stöö
Vesterinen Yhtyeineen
Maustetytöt
Ibe
Marjo Leinonen
Mokoma
Arttu Wiskari
Keikat listalla
Keikat kartalla
0 keikkaa
Jaa
Gusse Rössi
Gusse Rössin keikat ja konserttitiedot kootusti yhdellä sivulla. Selaa Gusse Rössin keikkakalenteria, löydä lippuja, kuuntele musiikkia ja katso videoita.
Rytmikorjaamo
Osoite
Vaasantie 11
60100 Seinäjoki
Puhelin
(06) 421 2700
www
Paikan kotisivut
Rytmikorjaamon tapahtumat kootusti yhdellä sivulla. Selaa Rytmikorjaamon keikat, konsertit ja klubit - tutustu esiintyjiin ja löydä lippuja.
Haulla ei löytynyt yhtään tapahtumaa
Suosittua nyt
28.03.
Turmion Kätilöt, Sigh (JPN), Marianas Rest
Pakkahuone, Tampere
28.03.
Neljä Ruusua (akustinen)
Möysän Musaklubi, Möysä, Lahti
28.03.
Saimaa
Sellosali, Leppävaara, Espoo
28.03.
Auf - Silent Music: Maxine Troglauer (DEU) & Ebba Åsman (SWE) & UMO Helsinki Jazz Orchestra, Ed Partyka
Musiikkitalo, Kluuvi, Helsinki
28.03.
Ida Paul & Kalle Lindroth
Olympia, Jussinkylä, Tampere
Seinäjoki
Stigma
Metro
Black Passat
Kuolleet Intiaanit
Tiina-Maija Koskela
Seinäjoki
13.04.
Klamydia, Jules & Kuolleet Opetuslapset
Rytmikorjaamo, Seinäjoki
06.04.
Pehmoaino, Elsi Sloan
Kalevan Navetta, Seinäjoki
29.03.
Turmion Kätilöt, Sigh (JPN), Marianas Rest
Rytmikorjaamo, Seinäjoki
30.03.
Ellinoora, Leija Lautamaja
Rytmikorjaamo, Seinäjoki
05.04.
Sonata Arctica
Rytmikorjaamo, Seinäjoki