Como
Episodi
Inferno
Kake
Leffatykki
Meteli
Mikseri
Rumba
Rytmi
Soundi
Tilt
Suomi
Viro
Ruotsi
Saksa
Sveitsi
HAE
viikonloppuna
x
Logomo
x
Country
x
Kaj Chydenius
x
Valitse genre
Folk / World
Reggae
Pop / Rock
Jazz
Techno / Electronic / Club
Klassinen
Soul / Funk / Disco
Country
Heavy / Metal / Hard rock
Punk / Hardcore
Hip hop / Rap
Iskelmä
Blues
Lastenmusiikki
Hae kaupunkia tai keikkapaikkaa
Suosituimmat kaupungit
Helsinki
Tampere
Oulu
Turku
Jyväskylä
Lahti
Kuopio
Joensuu
Pori
Seinäjoki
Espoo
Savonlinna
Vantaa
Hämeenlinna
Kotka
Suosituimmat keikkapaikat
Toppila Klubi, Oulu
Helsingin Jäähalli, Helsinki
Wanha Työski, Hamina
Vastavirta-klubi, Tampere
Tuulaaki
Pakkahuone, Tampere
Riutanharjun tanssilava, Riihimäki
G Livelab Tampere, Tampere
Konepaja Biergarten, Helsinki
Tavastia-klubi, Helsinki
Kuudes Linja, Helsinki
Nirvana Bar, Turku
Lutakko, Jyväskylä
Mukkulan tapahtumapuisto, Mukkula
Telakka, Tampere
Hae päivämäärällä
HAE
tänään
huomenna
viikonloppuna
Hae artistia
Suosituimmat artistit
Arppa
Haloo Helsinki
Peer Günt
Erja Lyytinen
Käärijä
Saimaa
Lyyti
Zero Nine
Nylon Beat
Arttu Wiskari
Diandra Flores
Business City
Pauli Hanhiniemi
Samuli Edelmann
Maustetytöt
Keikat listalla
Keikat kartalla
0 keikkaa
Jaa
Haulla ei löytynyt yhtään tapahtumaa
Kaj Chydenius
Genre
Lastenmusiikki
Klassinen
Iskelmä
Folk / World
Kaj Chydeniuksen keikat ja konserttitiedot kootusti yhdellä sivulla. Selaa Kaj Chydeniuksen keikkakalenteria, löydä lippuja, kuuntele musiikkia ja katso videoita.
Logomo
Osoite
Köydenpunojankatu 14
20100 Turku
www
Paikan kotisivut
Facebook
Twitter
Email
info@logomo.fi
Logomon tapahtumat kootusti yhdellä sivulla. Selaa Logomon keikat, konsertit ja klubit - tutustu esiintyjiin ja löydä lippuja.
Suosituimmat
20.06.
Sini Yasemin
Ihku, Oulu
20.06.
Kalajoen Juhannus - KJJ: Petri Nygård, Solid Base (SWE), OG Ulla-Maija, Brädi, Oku Luukkainen, Hesa Äijä, Mighty 44, AikaPoliisi, Chorale, Sara Bee, Pasi ja Anssi, Juhani & Joonatan, DJ Johanneskastaja, DJ Micu
Merisärkkä, Kalajoki
20.06.
Tahko Juhannus: Gasellit, Bess, Isac Elliot, Viivi, Ahti, Gettomasa, Ibe, Sanni, Portion Boys, Cledos, Mouhous, Sexmane, Kuumaa, Käärijä, Arttu Wiskari, Lauri Haav, Karri Koira, Mirella ym.
Tahkovuori, Nilsiä
20.06.
Jeena Ja Vauhtikallot
Fiskars, Raasepori
20.06.
Terassi: Danny, Mr. Breathless
Wanha Työski, Hamina
Turku
Mansion
Viitasen Piia
Erkka Makkonen
Janne Hurme
Sweatmaster
Turku
12.07.
Metallivuori: Maj Karma, Mokoma, Bloodred Hourglass, Lost Society, Mors Subita, Warmen, Assemble The Chariots, Lähiöbotox, Awake Again, Bloodrednails, Shereign ym.
Uittamo, Turku
21.06.
Anneli Mattila & Recados
Uittamon lava, Uittamo, Turku
19.07.
Slot Festival: Sugababes (GBR), Jake Shears (USA), The Cardigans (SWE), Paloma Faith (GBR), Hanson (USA), Egotrippi, Don Huonot, Vesterinen Yhtyeineen, Scandinavian Music Group & Ikuiset ystävät, Aqua (DNK), Kwan, Titiyo x Sunnan (SWE)
Linnanpuisto, Turun satama, Turku
12.07.
Vauhti Kiihtyy Turku: Popeda, Battle Beast, Petri Nygård, Mikael Gabriel, Portion Boys, Erika Vikman, Neon 2, Yölintu, Jukka Poika, Pasi ja Anssi, Janne Hurme, Bat ja Ryyd, Klamydia ym.
Turun Messukeskus, Turku
04.07.
Ruisrock: PMMP, Stormzy (GBR), The Chainsmokers (USA), Louis Tomlinson (GBR), Trippie Redd (USA), Alok (BRA), Joker Out (SLO), Sexyy Red (USA), Yaeger (SWE), Don Toliver (USA), J Hus (GBR), Offset (USA), Ashnikko (USA), Bar Italia (GBR), Mø (DNK) ym.
Ruissalo, Turku