Como
Episodi
Inferno
Kake
Leffatykki
Meteli
Mikseri
Rumba
Rytmi
Soundi
Tilt
Suomi
Viro
Ruotsi
Saksa
Sveitsi
HAE
viikonloppuna
x
Toppila Klubi
x
Genre
Soap&Skin (AUT)
x
Valitse genre
Folk / World
Reggae
Pop / Rock
Jazz
Techno / Electronic / Club
Klassinen
Soul / Funk / Disco
Country
Heavy / Metal / Hard rock
Punk / Hardcore
Hip hop / Rap
Iskelmä
Blues
Lastenmusiikki
Hae kaupunkia tai keikkapaikkaa
Suosituimmat kaupungit
Helsinki
Tampere
Oulu
Turku
Jyväskylä
Lahti
Kuopio
Joensuu
Pori
Seinäjoki
Espoo
Kotka
Hämeenlinna
Savonlinna
Vantaa
Suosituimmat keikkapaikat
Toppila Klubi, Oulu
Wanha Työski, Hamina
Vastavirta-klubi, Tampere
Riutanharjun tanssilava, Riihimäki
Helsingin Jäähalli, Helsinki
Pakkahuone, Tampere
Tuulaaki
Tavastia-klubi, Helsinki
G Livelab Tampere, Tampere
Kuudes Linja, Helsinki
Konepaja Biergarten, Helsinki
Nirvana Bar, Turku
Lutakko, Jyväskylä
Rytmikorjaamo, Seinäjoki
Mukkulan tapahtumapuisto, Mukkula
Hae päivämäärällä
HAE
tänään
huomenna
viikonloppuna
Hae artistia
Suosituimmat artistit
Arppa
Haloo Helsinki
Peer Günt
Erja Lyytinen
Käärijä
Saimaa
Zero Nine
Maustetytöt
Lyyti
Pauli Hanhiniemi
Samuli Edelmann
Business City
Arttu Wiskari
Teflon Brothers
Diandra Flores
Keikat listalla
Keikat kartalla
0 keikkaa
Jaa
Haulla ei löytynyt yhtään tapahtumaa
Soap&Skin (AUT)
Soap&Skinin keikat ja konserttitiedot kootusti yhdellä sivulla. Selaa Soap&Skinin keikkakalenteria, löydä lippuja, kuuntele musiikkia ja katso videoita.
Toppila Klubi
Osoite
Kapteenintie 24
90520 Oulu
Puhelin
08 342 569
www
Paikan kotisivut
Facebook
Email
toppilaklubi@gmail.com
Toppila Klubin tapahtumat kootusti yhdellä sivulla. Selaa Toppila Klubin keikat, konsertit ja klubit - tutustu esiintyjiin ja löydä lippuja.
Suosituimmat
21.06.
Anneli Mattila & Recados
Uittamon lava, Uittamo, Turku
21.06.
Kaikkien Aikojen Juhannus: Markku Aro & Diesel, Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Komiat
Kapakanmäki, Tuulos, Hämeenlinna
21.06.
Savikoski Caravan Juhannus: Retropop
Akaa
21.06.
Juhla ja juhannusaatto: Kake Randelin, Hanna Hirvonen & Vetonaula, Neitoset
Naapurinvaaran Huvikeskus, Sotkamo
21.06.
Napanderfest: Martti Servo & Napander
G Livelab Tampere, Tampere
Oulu
Johanna Iivanainen
Sepikka
Juliet Jonesin Sydän
Jyrki Anttila
KYPCK
Oulu
12.07.
Kauko Röyhkä
Bootti, Oulu
27.06.
Iskelmää Ja Aurinkoa: Eija Kantola, Kyösti Mäkimattila, Lasse Hoikka & Souvarit, Yölintu, Finlanders, Lea Laven, Kai Hyttinen, Marion Rung, Markku Aro
Ouluhalli, Oulu
05.07.
Viitasen Piia
Bootti, Oulu
18.07.
Metsatöll (EST)
Kantakrouvi, Oulu
05.07.
Summer Massacre: Before the Dawn, Mors Subita, I am Your God, Assemble the Chariots, Dark Flood, Noumena, Fatal Effect, Denominate
Kantakrouvi, Oulu