Como
Episodi
Inferno
Kake
Leffatykki
Meteli
Mikseri
Rumba
Rytmi
Soundi
Tilt
Suomi
Viro
Ruotsi
Saksa
Sveitsi
HAE
viikonloppuna
x
Bella Ciao
x
Techno / Electronic / Club
x
Melrose
x
Valitse genre
Folk / World
Reggae
Pop / Rock
Jazz
Techno / Electronic / Club
Klassinen
Soul / Funk / Disco
Country
Heavy / Metal / Hard rock
Punk / Hardcore
Hip hop / Rap
Iskelmä
Blues
Lastenmusiikki
Hae kaupunkia tai keikkapaikkaa
Suosituimmat kaupungit
Helsinki
Tampere
Oulu
Turku
Jyväskylä
Lahti
Kuopio
Joensuu
Pori
Seinäjoki
Espoo
Savonlinna
Vantaa
Hämeenlinna
Kotka
Suosituimmat keikkapaikat
Toppila Klubi, Oulu
Helsingin Jäähalli, Helsinki
Wanha Työski, Hamina
Vastavirta-klubi, Tampere
Tuulaaki
Pakkahuone, Tampere
Riutanharjun tanssilava, Riihimäki
G Livelab Tampere, Tampere
Konepaja Biergarten, Helsinki
Tavastia-klubi, Helsinki
Kuudes Linja, Helsinki
Nirvana Bar, Turku
Lutakko, Jyväskylä
Mukkulan tapahtumapuisto, Mukkula
Telakka, Tampere
Hae päivämäärällä
HAE
tänään
huomenna
viikonloppuna
Hae artistia
Suosituimmat artistit
Arppa
Haloo Helsinki
Peer Günt
Erja Lyytinen
Käärijä
Saimaa
Lyyti
Zero Nine
Nylon Beat
Arttu Wiskari
Diandra Flores
Business City
Pauli Hanhiniemi
Samuli Edelmann
Maustetytöt
Keikat listalla
Keikat kartalla
0 keikkaa
Jaa
Haulla ei löytynyt yhtään tapahtumaa
Melrose
Genre
Pop / Rock
Melrosen keikat ja konserttitiedot kootusti yhdellä sivulla. Selaa Melrosen keikkakalenteria, löydä lippuja, kuuntele musiikkia ja katso videoita.
Spotify
Bella Ciao
Osoite
Piispansilta 11 a
Kauppakeskus Iso Omena
02230 Espoo
Puhelin
(09) 549 044 45
www
Paikan kotisivut
Bella Ciaon tapahtumat kootusti yhdellä sivulla. Selaa Bella Ciaon keikat, konsertit ja klubit - tutustu esiintyjiin ja löydä lippuja.
Suosituimmat
20.06.
Sini Yasemin
Ihku, Oulu
20.06.
Kalajoen Juhannus - KJJ: Petri Nygård, Solid Base (SWE), OG Ulla-Maija, Brädi, Oku Luukkainen, Hesa Äijä, Mighty 44, AikaPoliisi, Chorale, Sara Bee, Pasi ja Anssi, Juhani & Joonatan, DJ Johanneskastaja, DJ Micu
Merisärkkä, Kalajoki
20.06.
Tahko Juhannus: Gasellit, Bess, Isac Elliot, Viivi, Ahti, Gettomasa, Ibe, Sanni, Portion Boys, Cledos, Mouhous, Sexmane, Kuumaa, Käärijä, Arttu Wiskari, Lauri Haav, Karri Koira, Mirella ym.
Tahkovuori, Nilsiä
20.06.
Jeena Ja Vauhtikallot
Fiskars, Raasepori
20.06.
Terassi: Danny, Mr. Breathless
Wanha Työski, Hamina
Espoo
Pekka Kuusisto
Warmen
Aarne Alligaattori ja Viidakkorumpu
Isac Elliot
Tapiola Sinfonietta
Espoo
04.07.
Wesendonck Lieder - Tukahdutettu Rakkaus: Helena Juntunen
Espoon Tuomiokirkko, Espoo
27.06.
Urkuyö ja Aaria - De Profundis: Ursula Langmayr, Jan Lehtola
Espoon Tuomiokirkko, Espoo
29.06.
Alakulttuuriaukio: Asa, Petos, Adikia, Paatti & Pavel, Los Espoo
Kulttuuriaukio, Tapiola, Espoo