Como
Episodi
Inferno
Kake
Leffatykki
Meteli
Mikseri
Rumba
Rytmi
Soundi
Tilt
Suomi
Viro
Ruotsi
Saksa
Sveitsi
HAE
huomenna
x
Logomo
x
Heavy / Metal / Hard rock
x
Angrepp
x
Valitse genre
Folk / World
Reggae
Pop / Rock
Jazz
Techno / Electronic / Club
Klassinen
Soul / Funk / Disco
Country
Heavy / Metal / Hard rock
Punk / Hardcore
Hip hop / Rap
Iskelmä
Blues
Lastenmusiikki
Hae kaupunkia tai keikkapaikkaa
Suosituimmat kaupungit
Helsinki
Tampere
Oulu
Turku
Jyväskylä
Lahti
Kuopio
Joensuu
Pori
Seinäjoki
Espoo
Kotka
Hämeenlinna
Savonlinna
Vantaa
Suosituimmat keikkapaikat
Toppila Klubi, Oulu
Wanha Työski, Hamina
Vastavirta-klubi, Tampere
Riutanharjun tanssilava, Riihimäki
Helsingin Jäähalli, Helsinki
Pakkahuone, Tampere
Tuulaaki
Tavastia-klubi, Helsinki
G Livelab Tampere, Tampere
Kuudes Linja, Helsinki
Konepaja Biergarten, Helsinki
Nirvana Bar, Turku
Lutakko, Jyväskylä
Rytmikorjaamo, Seinäjoki
Mukkulan tapahtumapuisto, Mukkula
Hae päivämäärällä
HAE
tänään
huomenna
viikonloppuna
Hae artistia
Suosituimmat artistit
Arppa
Haloo Helsinki
Peer Günt
Erja Lyytinen
Käärijä
Saimaa
Zero Nine
Maustetytöt
Lyyti
Pauli Hanhiniemi
Samuli Edelmann
Business City
Arttu Wiskari
Teflon Brothers
Diandra Flores
Keikat listalla
Keikat kartalla
0 keikkaa
Jaa
Haulla ei löytynyt yhtään tapahtumaa
Angrepp
Genre
Punk / Hardcore
Heavy / Metal / Hard rock
Akas
Angrepp (SWE)
Logomo
Osoite
Köydenpunojankatu 14
20100 Turku
www
Paikan kotisivut
Facebook
Twitter
Email
info@logomo.fi
Logomon tapahtumat kootusti yhdellä sivulla. Selaa Logomon keikat, konsertit ja klubit - tutustu esiintyjiin ja löydä lippuja.
Suosituimmat
21.06.
Kaikkien Aikojen Juhannus: Markku Aro & Diesel, Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Komiat
Kapakanmäki, Tuulos, Hämeenlinna
21.06.
Anneli Mattila & Recados
Uittamon lava, Uittamo, Turku
21.06.
Savikoski Caravan Juhannus: Retropop
Akaa
21.06.
Juhla ja juhannusaatto: Kake Randelin, Hanna Hirvonen & Vetonaula, Neitoset
Naapurinvaaran Huvikeskus, Sotkamo
21.06.
Napanderfest: Martti Servo & Napander
G Livelab Tampere, Tampere
Turku
Robin Packalen
Viitasen Piia
Erkka Makkonen
Suurlähettiläät
Sweatmaster
Turku
21.07.
Taikakuu
Uittamon lava, Uittamo, Turku
12.07.
Metallivuori: Maj Karma, Mokoma, Bloodred Hourglass, Lost Society, Mors Subita, Warmen, Assemble The Chariots, Lähiöbotox, Awake Again, Bloodrednails, Shereign ym.
Uittamo, Turku
20.07.
Elektrik Circus: Priest (SWE), Ambassador21 (BLR), Freakangel (EST), Teknohirvi
Utopia Club, Turku
28.06.
Turun Viinijuhlat: Neljä Ruusua, Sara Siipola, Samuli Edelmann, Cyan Kicks, Miljoonasade, Uniklubi, Movetron, Jussu Pöyhönen, Waldo's People, Aste, Elias Gould, Sig ym.
Uittamo, Turku
04.07.
Ruisrock: PMMP, Stormzy (GBR), The Chainsmokers (USA), Louis Tomlinson (GBR), Trippie Redd (USA), Alok (BRA), Joker Out (SLO), Sexyy Red (USA), Yaeger (SWE), Don Toliver (USA), J Hus (GBR), Offset (USA), Ashnikko (USA), Bar Italia (GBR), Mø (DNK) ym.
Ruissalo, Turku